Hamburger MenuCrema Logo
icon

DİJİTAL STRATEJİ VE DANIŞMANLIK

Hızla gelişmekte olan dijital medyanın avantajlarını kullanarak müşterilerimiz için etkili dijital stratejiler oluşturuyoruz. Yeni dijital teknolojilerin nerede kullanılacağı, dijital iletişimin nasıl kurulacağı ve yönetileceği konusunda da danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. e-iş planlama, rakip analizleri, marka ve pazarlama stratejileri, kullanıcı deneyimlerine dayalı tasarım geliştirme, kullanılabilirlik/erişilebilirlik araştırma ve raporları...

icon

WEB UYGULAMA GELİŞTİRME

Her yazılım projemize ayrı ayrı “back-end” ve “front-end” geliştirici uzmanlığına sahip son derece yetenekli ve uzman personel tahsis ediyoruz. Bilgi mimarisi, işlevsellik, etkileşim ve erişilebilirlik konularına dikkat ederek, iş hedeflerinizle uyumlu web siteleri ve web uygulamaları geliştiriyoruz. (Sağ sütunda, kullandığımız teknolojileri görebilirsiniz)

icon

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Mobil ortam, iş dünyasını hızla değiştirmeye devam ediyor. Bu nedenle, müşterilerimiz için birinci sınıf kullanıcı deneyimi, sezgisel işlevsellik, muhteşem tasarım ve güçlü özellikler sunan özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Günümüzde, geliştirme ve bakım maliyetlerini azaltmak için Xamarin, VS Mobile Center gibi birleşik ve modern teknolojileri kullanmaya çalışıyoruz.

icon

RESPONSIVE WEB SİTESİ GELİŞTİRME

Bu yöntemle, iOS ve Android tabanlı tüm tablet ve akıllı telefonlarda, tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayar ekranlarında uygun şekilde çalışabilecek ve tek bir içerik yönetim sisteminden beslenebilen web projeleri geliştiriyoruz. Önceliğin mobil ortamda olduğunun bilinci ve “Mobile First” yaklaşımımızla, yaptığımız arayüz çözümleri sayesinde artık yarının ihtiyaçlarına adapte oluyoruz.

icon

KULANICI DENEYİMİ VE ARAYÜZ TASARIMI

Profesyonel web veya mobil tabanlı tasarım yapmak; marka, ürün/hizmet ve kullanıcı ihtiyaçları arasındaki ilişkinin anlaşılmasını gerektirir. Dolayısıyla, müşterilerimiz için web ve mobil uygulamalar tasarlarken hem kullanıcı arayüzüne hem de kullanıcı deneyimine odaklanmaya çalışıyoruz.

icon

UMBRACO CMS İÇİN İHTİYACA ÖZEL GELİŞTİRME

2009'dan beri Umbraco ile; web sayfa içerik ve dokümanları yönetmek, arama ve filtreler ile tam iş operasyonlarını yönetmek için Umbraco CMS kullanan 50'den fazla web uygulaması geliştirdik. 400.000 den fazla kurulum ile Microsoft (.NET) tabanlı dünyanın en fazla kullanılan Web İçerik Yönetim Sistemlerinden biri olan Umbraco platformunda yeni bileşenler ve yeni müşteri projeleri geliştirmeye devam ediyoruz.

icon

UÇTAN UCA UMBRACO CLOUD HİZMETLERİ

Umbraco Cloud (hosting hizmetleri), Canvas (tasarım şablonları) ve CreatorWEB (otomasyon aracı) arasındaki ortaklık sayesinde danışmanlık, tasarım, geliştirme, kurulum, geçiş, entegrasyon ve bakımdan oluşan uçtan uca Umbraco çözümleri sunuyoruz.

icon

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Güçlü Umbraco platformunu temel alan büyük ölçekli, işlevsel açıdan zengin ve tam entegre E-ticaret çözümleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz. İhtiyaca özel tasarlanmış e-ticaret sitelerinin, varolan satış ve stok sistemleri ile kolay ve açık entegrasyonunu sağlıyoruz.

icon

EPOSTA İLE PAZARLAMA VE İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

CreatorMAIL isimli güçlü uygulamamız sayesinde, müşterilerimiz için zaman kaybı olmadan son derece verimli çalışan e-posta pazarlama ve iletişim çözümleri sunuyoruz. Bu e-posta pazarlama/ iletişim aracı ve çekici/profesyonel görünümlü e-posta tasarımları sayesinde müşterilerinizin/üyelerinizin/abonelerinizin size sadık kalmasını, onlarla düzenli iletişim halinde olmanızı ve güçlü müşteri ilişkileri kurmanızı sağlıyoruz.

icon

WEB İÇERİK GELİŞTİRME

Müşterileri çekmek ve tutmak için içerik çok önemlidir. Zengin bir içerik sitesi oluşturup sürdürmek (ve müşterilerinizin bu içerik paylaşımına katılması) için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara sahibiz. İsterseniz, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak içerik yazmanıza ve yönetmenize yardımcı olabilecek yazar ve tasarımcı ekibi sağlıyoruz.

icon

SOSYAL MEDYA İLETİŞİM VE ENTEGRASYONU

Sosyal medya pazarlama hizmetleriyle, siz ve müşterileriniz arasında doğal olarak gerçekleşen iki yönlü sohbete girmenizi sağlayacak bir yapı hedefliyoruz. Hizmetlerimizi; insanların sizinle ilgili konuştukları yerleri, en iyi şekilde yer alabileceğiniz alanları ve marka bilinirliğini artırmak için kullanmanız gereken taktikleri gösterecek şekilde tasarlıyoruz.

TEKNOLOJİLER

Backend Development

C#
ASP.NET
.NET CORE
ASP.NET MVC
SIGNALR
NODEJS
NHIBERNATE
ENTITY FRAMEWORK

Frontend Development

HTML5
CSS3
LESS
JQUERY
ANGULAR
SAAS
BOOTSTRAP
VUEJS
RAZOR
REACTJS
AURELIAJS

Mobile Development

XAMARIN
SWIFT
JAVA

Data Web Services

MICROSOFT SQL SERVER
SOAP SERVICE
WEB API
XML
JSON
RESTFUL

Security & Quality

OWASP
W3C
TDD

Platforms

VISUAL STUDIO
VS TEAM SERVICES
VS MOBILE CENTER
MS AZURE
UMBRACO
WINDOWS SERVER
GOOGLE MAP
FIREBASE
GOOGLE ANALYTICS
SWAGGER

UI/UX Design

FIGMA
PHOTOSHOP
ILLUSTRATOR

İŞ SÜRECİ

Verdiğimiz hizmetlerde geçerli olan standart süreçler aşağıdaki gibidir.

İş sürecimizin başında, karşılıklı tanışmayla birlikte ihtiyaçların belirlendiği ve hedeflerin ortaya konduğu, beklentileri içeren bir toplantı yapılır. Kendi bünyemizde yapacağımız değerlendirme toplantısının ardından, öneri ve süreçlerin de yer aldığı proje planı niteliğinde detaylı bir teklif sunulur.
Hemen arayın: +90.552.578.74.71 ya da eposta gönderin: info [@] crema.com.tr

Tasarım. Yazılım geliştirme. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Biraz projenizden bahsedin.

TEKLİF İSTE
icon1

ÇALIŞMA GÜNÜ

[object Object]

TESLİM EDİLEN PROJE

[object Object]

KAZANILAN ÖDÜL

[object Object]

MUTLU MÜŞTERİ