Crema Creative Management

20 yılı aşkın bir süre içinde 30 ana sektörde 100'den fazla büyük ve orta-büyük ölçekte firmaya 500'den fazla proje üretmiş bir şirket olarak müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu konularda online yazılım geliştirme ve iletişim tasarımı hizmetleri veriyoruz.

Digital

Dijital Strateji ve Danışmanlık

Hızla gelişmekte olan dijital medyanın avantajlarını kullanarak müşterilerimiz için etkili dijital stratejiler oluşturuyoruz. Yeni dijital teknolojilerin nerede kullanılacağı, dijital iletişimin nasıl kurulacağı ve yönetileceği konusunda da danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. e-iş planlama, rakip analizleri, marka ve pazarlama stratejileri, kullanıcı deneyimlerine dayalı tasarım geliştirme, kullanılabilirlik/erişilebilirlik araştırma ve raporları...

Webapplication

Web Uygulama Geliştirme

Her web uygulama yazılımı projemizde, yetenekli ve deneyimli en az bir yazılım uygulama geliştirici, bir flash/flex/silverlight (ria) uygulama geliştirici, bir kullanıcı arayüz geliştirici görevlendiriyoruz. Yapılacak olan web uygulaması veya web sitesinin amaç ve beklentileriniz doğrultusunda; fonksiyonel, etkileşimli ve erişilebilirlik standartlarına uygun olmasını sağlıyoruz. CSS, XHTML/HTML (W3C standartlarına uygun), Flash/Flex ActionScript, Silverlight, Javascript, AJAX, XML, ASP.NET, SQL technolojileri...

Exclusive

Özel (Exclusive) Web Tasarım

Web tasarımını sadece güzel görünen dekoratif amaçlı grafik ögelerden ibaret görmüyor, hedef kitle ile etkili iletişim kurabilen ve beklentileri karşılayabilen bir tasarım olmasını da aynı düzeyde önemsiyoruz. Ayrıca her projemizin, piyasadaki rakiplerinden, ya üstün özellikler ya da iyi anlatılmış, sunulmuş hizmet ve ürünler ile farklılaşması için çaba gösteriyoruz.

Contentanddocument

İçerik ve Döküman Yönetimi

CreatorCMS olarak bilinen içerik yönetim sistemimizle, müşterilerimize; web içeriklerini, kurumsal dökümanlarını ve tüm dijital varlıklarını kolayca yönetebileceği, maksimum düzeyde verimlilik sağlayabileceği web tabanlı uygulamalar kuruyoruz. Geniş kapsamlı pazarlama, işbirliği ve iletişim sağlayan CreatorCMS modülleriyle, online (çevrimiçi) ihtiyaçlara eksiksiz cevap veren sağlam bir platform sağlıyoruz.

E Mail

E-mail Marketing

Güçlü eposta pazarlama çözümümüz CreatorMAIL yardımıyla, müşterilerimize zaman kaybettirmeden, operasyonel verimliği yüksek çözümler sunuyoruz. Etkili, profesyonel görünümlü eposta tasarımlarını kullanarak üyeleriniz / müşterileriniz / potansiyel kayıtlarınız ile iletişiminizi güçlendirerek kalıcı hale getirecek eposta pazarlama yöntemleri geliştiriyoruz.

Customer

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Edindiğimiz uzmanlık ve teknik beceriler ile CreatorCRM yazılımımız sayesinde müşterilerimizin CRM kabiliyetlerini genişletiyor, bu sayede işletme operasyonlarını maliyet-etkin ve esnek yöntemler üzerine kurabilmelerini sağlıyoruz. Satış ve pazarlama başta olmak üzere tedarik, finans, müşteri destek ve operasyonlar ile ilgili isterler doğrultusunda yazılım özelleştirme ve entegrasyon çalışmaları yapıyoruz.

Business

İş Süreçleri Yönetimi

Yönetimi kolay, ölçeklenebilir, yüksek verimlilik sağlayan, CreatorBPM tabanlı kurumsal iş süreçleri yönetim çözümleri üretiyoruz. Gerektiğinde Sharepoint Server, SAP ve Oracle gibi diğer mevcut sistemleriniz için web entegrasyon uygulamaları geliştiriyoruz.

E Commerce

E-Ticaret

CreatorSHOP yazılımımızı kullanarak, büyük ölçekli, zengin fonksiyonel özelliklere sahip web tabanlı eticaret siteleri tasarlıyoruz. Gerektiğinde diğer mevcut sistemlerinizle kolayca entegre olabilecek özel (ısmarlama) eticaret çözümleri geliştiriyoruz.

Flashanimations

Flash Animasyon, Oyun (Advergame) ve Diğer RIA Araçları

Müşterilerimizin kurum ya da markaları için; farkındalığı artıracak, farklılıkları öne çıkaracak, ilgi çekecek kurumsal flash animasyonlar ve oyunlar tasarlıyoruz. Ayrıca e-rehber, e-demo, e-kart, masaüstü resmi, ekran koruyucu tasarımları ile online streaming video, chat ve gerçek zamanlı realtime veri izleme ekranları gibi RIA (rich internet applications) araçları geliştiriyoruz.

Seo Sem

SEO &SEM (Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlaması)

Sahip olduğumuz gerekli teknik bilgiye (know-how) ve sezgiye dayanarak müşterilerimize SEO (arama motorları optimizasyonu) ve SEM (arama motorlarına dayalı pazarlama) stratejileri oluşturarak online geri dönüşümü ve web site kullanıcı sayılarını artırıyoruz.

Contentcreation

İçerik Oluşturma ve Güncelleme

İçerik, müşterileri elde tutmak ve yeni müşteriler çekmek için son derece önemlidir. Web içeriklerinizi zenginleştirmek ve yönetmek için ihtiyacınız olan tasarımcı, arayüz geliştirici ve hatta dilerseniz yazar kadrosu sağlıyoruz.

Socialmedia

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya pazarlama hizmetleri sayesinde siz ve müşterileriniz arasında iki yönlü doğal bir iletişim köprüsü kurmayı amaçlıyoruz. İnsanlar nerede sizinle ilgili konuşuyor, nerede iletişime dahil olmalısınız ve marka farkındalığını artırmak için hangi taktikleri uygulamalısınız, tüm bu sorulara cevap buluyoruz.

İş Süreçleri

Verdiğimiz hizmetlerde geçerli olan standart süreçler aşağıdaki gibidir.

1

Teklif

İş sürecimizin başında, karşılıklı tanışmayla birlikte ihtiyaçların belirlendiği ve hedeflerin ortaya konduğu, beklentileri içeren bir toplantı yapılır. Kendi bünyemizde yapacağımız değerlendirme toplantısının ardından, öneri ve süreçlerin de yer aldığı proje planı niteliğinde detaylı bir teklif sunulur.

2

Analiz

İşe başlama kararının resmileşmesiyle birlikte, müşteri tarafından belirlenen teknik şartlar ve isterlerin paylaşıldığı, projenin daha detaylıca ele alındığı bir toplantı yapılır. Alınan kararlara uygun olarak asıl proje planı hazırlanır ve çevrimiçi (online) olarak yönetilir.

3

Tasarım

Bu süreç içinde iletişim tasarımı ve yazılım tasarımı paralel olarak yürütülür. Hazır çerçeve yazılıma ilave olarak belirlenmiş isterlerin netleşmesi için gerekli olacak diyagram ve algoritmaların oluşturulması ile kullanıcı arayüz tasarımları bu süreç içinde tamamlanır.

4

Üretim

Onaylanan tasarım dökümanlarına göre kullanıcı arayüzleri için xhtml, css, actionscript, javascript uygulamaları, sunucu tarafında çalışacak asıl yazılım için de ASP.NET tabanlı C# kodlama yapılır. Varsa web sayfa içeriklerinin girişi de bu aşamada yapılarak işin üretim kısmı tamamlanmış olur.

5

Test

Müşteri ile birlikte çevrimiçi (online) ortamda iş kontrol edilir. Sunucu bağlantı bilgileri alınarak uzaktan erişimle yüklenen uygulama çalıştırılır. Hata ayıklama amaçlı test yapılır. Olası sorunlara karşı gerekli uyarılar yapılarak iş teslim edilir.

Partner - Microsoft Partner - Umbraco

Replica Omega Krema iletisim hiz. ltd. sti. © copyright 1997 - 2017

Website Security Test