Crema Creative Management

 • Taşındık!

  Şirketimiz Crema'nın 20. kuruluş yılında yeni ofisimize taşındık. Ekibimize daha rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayacak yeni ofisimizin avlusuna sizleri de kahve içmeye bekleriz.

   

  Adres ve iletişim bilgilerine www.crema.com.tr/contact sayfasından ulaşabilirsiniz.

 • Garanti Mortgage Takipte!

  Garanti Mortgage, kredi verme oranını artırmak, çalışan verimliliğini yükseltmek amacıyla yeni yaptırdığı Takip Sistemini kullanmaya başladı. Crema tarafından geliştirilen web tabanlı sistem, tüm Garanti şubeleri ve merkezlerinde kullanılıyor.

   

  Bu sistem, yaptığı görev bakımından Türkiye'de bankacılık kredi sektöründe bir ilk durumunda. Kısa sürede alınabilecek faydaların sektördeki diğer banka ve mortgage şirketleri tarafından da örnek alınabileceği düşünülüyor.

   

  Garanti Mortgage ile Crema işbirliği sayesinde geliştirilmekte olan yeni modüller de yakın zamanda devreye sokulacak.

 • Crema, Altın Örümcekten Yine Ödülle Döndü

  Crema, geçtiğimiz günlerde sonuçları açıklanan 12. Altın Örümcek web ödüllerinden her sene olduğu gibi bu sene de ödülle döndü.

   

  Crema'nın bu yılki ödülü, yılın en iyi 3. kamu kurumu web sitesi ödülüne layık görülen İstanbul Kültür A.Ş. web sitesi ile geldi.

   

  İstanbullulara; konser, sinema, tiyatro, sergi ve seminer başlıkları altında tüm kültürel etkinlikleri duyurmak amacıyla kurulan web sitesi, kullanıcı deneyimleri ön planda tutularak hazırlanmasının yanında etkili ve farklı içerik sunumuna sahip olmasıyla da öne çıkıyor.

 • İş Varant web sitesi yayında!

  Ülkemizin en büyük aracı kurumu olan İş Yatırım, bünyesinde yeralan Varant ürünleri için hazırlanan yeni web sitesini yayına açtı.Konusunda şu anda Türkiye'de lider olan İş Varant, bu web sitesi ile müşterilerine verdiği online hizmetleri çok daha iyi duruma getirmeyi amaçlıyor.

  Tasarım ve yazılım altyapısı Crema tarafından geliştirilen bu web sitesi sayesinde İş Varant müşterileri; online olarak endeks,hisse senedi, döviz ve altın bazında varant fiyatlarını izleyebiliyorlar.

  Ayrıca her varantı parametre sliderları ve fiyat grafikleriyle beraber ayrıntılı olarak analiz edebiliyor, günlük bülten ve raporları indirip okuyabiliyorlar. Bunun yanı sıra, varant ürünleriyle ilgili bugüne kadar hiçbir bilgisi olmayan yatırımcılara da detaylı bilgilendirme ve varantların önemli avantajları anlatılıyor.

  Detaylı incelemek için lütfen linke tıklayın: 

  http://www.isvarant.com

 • Ulaşım A.Ş. ile bir Altın Örümcek ödülü kazandık

  Crema, geçtiğimiz günlerde sonuçları açıklanan 11. Altın Örümcek web ödüllerinden her sene olduğu gibi bu sene de ödülle döndü.

  Yılın en iyi 2. kamu kurumu web sitesi ödülüne layık görülen İstanbul Ulaşım A.Ş. web sitesinin ana amacı, İstanbullulara raylı sistemler

  konusunda detaylı bilgilendirmeler yapmak ve en kolay ulaşım olanaklarını göstermektir.

   

  Değerlendirme kriterlerine ve detaylı sonuçlara Altın Örümcek web sitesinin ilgili sayfalarından ulaşabilirsiniz. 

 • Spor A.Ş. sitesi ile Kamu Kurumu Kategorisinde ödülle döndük.

  2012 Altın Örümcek Web Ödüllerinde “Spor A.Ş.”  web sitesi ile  “Kamu Kurumu Kategorisinde”  2.lik ödülüne layık görüldük. Bu sene 10. su düzenlenen yarışmada da ödül kazanarak yurt içi ve yurt dışında kazandığımız ödüllere bir yenisini daha eklemiş olduk.

  http://altinorumcek.com/sonuclar/10-altin-orumcek/ adresinden ödül sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Ödüllü sitemizi www.sporas.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

 • Avrasya Maratonu 11.Horizon Interactive Awards'dan ödülle döndük

  Bu sene Avrasya Maratonu web sitesi ile katıldığımız Horizon Interactive Awards'dan en iyi "devlet kurumu" kategorisinde birinci olduk. 2011 yılının sonunda yerli ve yabancı katılımcılara  maraton ile ayrıntılı ve kolay ulaşılabilir bilgi sunma düşüncesiyle yenilenmiş tasarım ve altyapısı ile Avrasya Maratonu web sitesini yayınladık.  Uluslararası maratona yakışır düzeyde yaptığımız projenin uluslararası bir ödül almasının haklı mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

 • Trade MasterFx sitesi yayında!

  Finans Dünyasının önemli şirketlerinden İş yatırım’ın Trade Master Fx projesi için “Crema” yı tercih etmesi ile beraber başlayan yoğun bir çalışmanın sonunda geçtiğimiz ay projeyi yayına aldık.

  Her zaman olduğu gibi en iyisini ortaya koymaya çalıştığımız projemizi
   www.trademasterfx.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

 • Denizli Cam web sitesi IMA tarafından üstün başarı ödülüne layık görüldü.

  Crema tarafından bu sene içerisinde yenilenen Denizli Cam web sitesi ABD’de The Interactive Media Council, Inc. (IMC)’ in düzenlediği  uluslararası the Interactive Media Awards yarışmasında “Tüketim Ürünleri” kategorisinde “Üstün Başarı” ödülüne layık görüldü.

  Bu prestijli yarışmada aynı kategorideki (Tüketim Ürünleri) Sony, Samsung, Suzuki gibi dev markalar arasında yer alarak tasarım, içerik, fonksiyon, kullanım kolaylığı ve web standartlarına uygunluk kriterlerinin her birinden ortalama yüzde 95,2 oranında başarılı bulunmuştur.

 • Yeni Nesquik web sitesi: Nesquik Dünyası!

  Nestle Türkiye için Crema tarafından projelendirilip hayata geçirilen yeni Nesquik web sitesi, Nesquik Dünyası! konsepti üzerine kuruldu. Bu konsept çerçevesinde üzerinde Quicky’nin (Nesquik’in maskotu) gezdiği ve arkadaşlık ettiği eğlenceli bir dünya yaratıldı.

  Çift yönlü yani hem aşağı-yukarı hem de sağa-sola harekete duyarlı flash animasyon ile beraber çalışan birçok döngüsel animasyon ve dinamik web uygulaması, Nesquik web sitesini, bileşik bir sistem haline dönüştürüyor.

 • EuropeAid Contracts E-Ticaret Sitesi Yenilendi

  Tasarım ve yazılım çalışmaları tümüyle Crema tarafından yapılmış olan EuropeAid Contracts e-ticaret sitesi yenilenerek üyelerin kullanımına sunuldu.

  Avrupa Birliğinin dış yardım çerçeve programı kapsamında finanse edilen projelerde çalışan şirketler, uzmanlar ve sözleşmeler; bu web sitesi sayesinde detaylı şekilde analiz edilebiliyor. Aynı zamanda yeni projelerde beraber çalışılabilecek ekipler ve konsorsiyumlar kurulmasına da katkı sağlıyor. 

  Bu web sitesini ziyaret etmek için şu linki kullanabilirsiniz: www.europeaidcontracts.com

 • Nesquik Türkiye Web Sitesine ABD’den 2 Ödül Birden!

  Nestle Türkiye için Crema tarafından projelendirilip hayata geçirilen yeni NESQUIK® web sitesi Amerika Birleşik Devletlerinde Web Marketing Association tarafından düzenlenen "2010 Web Awards" yarışmasında 'Tüketim Ürünleri' ile 'Gıda Endüstrisi' kategorilerinde iki ödül birden kazandı.

  Ödül sayfasını görmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

  www.webaward.org/winner.asp?eid=15171

SON İŞLER

 

Trademaster

2018

Kapsam

Exclusive Web DesignContent & Document ManagementWeb Site Design Development,

Teknoloji

CSS 3HTML 5JavascriptAjaxjQueryC#BootstrapASP.NET 4.5,

 

Garanti Evimmatik Mobil App

2018

Kapsam

,

Teknoloji

C#,

 

Invest in Istanbul

2017

Kapsam

Exclusive Web DesignContent & Document ManagementWeb Site Design Development,

Teknoloji

CSS 3HTML 5JavascriptAjaxjQueryC#BootstrapASP.NET 4.5,

Partner - Microsoft Partner - Umbraco

Replica Omega Krema iletisim hiz. ltd. sti. © copyright 1997 - 2017

Website Security Test