We blend two specialization areas, which seem disparate: Software Engineering & Communication Design

 

Hemen arayın: +90.552.578.74.71 ya da eposta gönderin: info [@] crema.com.tr

Tasarım. Yazılım geliştirme. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Biraz projenizden bahsedin. TEKLİF İSTE
 

YAZILIM GELİŞTİRME

Her yazılım projemize ayrı ayrı “back-end” ve “front-end” geliştirici uzmanlığına sahip son derece yetenekli ve uzman personel tahsis ediyoruz. Bilgi mimarisi, işlevsellik, etkileşim ve erişilebilirlik konularına dikkat ederek, iş hedeflerinizle uyumlu web ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

 

KULLANICI DENEYİMİ VE ARAYÜZ TASARIMI

Profesyonel web veya mobil tabanlı tasarım yapmak; marka, ürün/hizmet ve kullanıcı ihtiyaçları arasındaki ilişkinin anlaşılmasını gerektirir. Dolayısıyla, müşterilerimiz için web ve mobil uygulamalar tasarlarken hem kullanıcı arayüzüne hem de kullanıcı deneyimine odaklanmaya çalışıyoruz.

 

KALİTE GÜVENCE VE BAKIM HİZMETİ

OWASP ve W3C (World Wide Web Consortium) gibi derinlemesine kalite güvence ve geçerlilik protokol ve kurallarına bağlı kalıyoruz. Hata düzeltmeleri, performans ve güvenlik iyileştirmeleri, kullanıcı eğitimleri gibi garantili destek ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

MÜŞTERİLER NE DEDİ?

Halil EROGLU

Crema, hem yaratıcı hem de uygulanabilir çözümler üretmeye odaklı bir firma, üstelik cesurlar! Kendilerine verilen kesinleşmiş iş briefinin üzerinde bile uygun görmedikleri yerleri belirterek görüşlerini paylaşmaktan çekinmiyorlar.

Halil EROGLU Garanti Bankası | Pazarlama ve İş Geliştirme, Uzman
Erhun BAS

Crema, erişilebilirlik standartlarına uygun ve mobile uyumlu projeler hayata geçirerek modern bir uygulamaya sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Erhun BAS m- TOD Mobil Telekomünikasyon Operatörleri Derneği | Genel Sekreter
Seval GUNDUZ

Kurumsal web projemizde Crema ile çalışmış olmaktan çok memnunuz. Çalıştığı kurumla güçlü bir iş ortaklığı kurabilen Crema ile daima yanyana yürüyebilirsiniz.

Seval GUNDUZ BirgiMefar, Bilgi İşlem Müdürü
Sinem CIRELI

Proje yönetimi için kullanmış oldukları yazılım sayesinde herhangi bir projeyle ilgili yazışma ve dokümanlara istediğimiz an ulaşabiliyoruz. Böylece projelerimiz de kesintiye uğramadan devam edebiliyor.

Sinem CIRELI İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. | Müdür | Pazarlama ve Ürün Yönetimi
Bulent ALTINEL

Crema, profesyonel ve kaliteli hizmeti, amatör ruhla verebilen, fikir üretebilen, ciddi katma değer sağlayan bir çözüm ortağı.

Bulent ALTINEL ING Menkul Değerler A.Ş., Genel Müdür
Sinem ESEN

Crema ile 2016 yılından bu yana çalışıyoruz, işlerini ciddiyetle takip etmeleri, disiplinli çalışmaları ve verdiği iş sürelerine uygun hareket etmeleri takdir ettiğim yönleridir.

Sinem ESEN İçim (Ak Gıda) Dairy – İç İletişim & Etkinlik Yöneticisi
Yonca TOPKARA

Crema ile birlikte çalışıyorsanız, projeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıldığında, çözüm alternatifleriyle size geliyorlar ve sizinle birlikte düşünerek sağlıklı bir karar verebilmeniz için gerekli vakti harcamaktan çekinmiyorlar.

Yonca TOPKARA Yapı Kredi Yatırım | Satış Kanal Yönetimi Müdürü | Yurtiçi Piyasalar Satış ve Pazarlama Grubu

25 ana sektörde 100'den fazla büyük ve orta ölçekli müşteri ile
sektörün en tecrübeli firmalarından biri olarak öne çıkıyoruz.