HAKKINDA

Crema, 1997 yılında kurulmuş web tabanlı yazılım geliştirme ve dijital hizmetler şirketidir.

İçerik yönetim sistemleri (CMS), özel web ve mobil uygulamalar, web tasarım ve geliştirme, e-posta ve omnichannel pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), iş süreçleri yönetimi (BPM), iç ve dış işbirliği (portal, intranet, extranet) ve e-ticaret çözümleri uzmanlaştığımız temel konulardır.

Amacımız; iletişimi güçlendirmek, verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek, büyümüye yardımcı olmak için müşterilerimize özel terzi işi (tailor-made) web tabanlı çözümler üretmektir. Bu doğrultuda; müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını tesbit etmek, bekledikleri iyi hizmeti onlara sağlamak ve güvenilir bir online iş ortağı olmak için çalışıyoruz.

 

Online iş fikirlerinin gerçekleştirilebilmeleri için birbirinden oldukça farklı gibi gözüken iletişim tasarımı ve yazılım mühendisliği uzmanlık alanlarının bir potada eritilmesi gerekiyor. İşte Crema olarak bizler, bu iki uzmanlığı tek bir çatı altında birleştirerek ve tüm enerjimizi bu yönde gelişmeye ve ilerlemeye odaklayarak hareket ediyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada, 25 ana sektörde 100'den fazla büyük ve orta-büyük ölçekte firmaya 500'den fazla proje üretmiş, sektörünün en deneyimli firmalarından biri olarak öne çıkıyoruz.

enveleope

ÖDÜLLER

 

Hemen arayın: +90.552.578.74.71 ya da eposta gönderin: info [@] crema.com.tr

Tasarım. Yazılım geliştirme. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Biraz projenizden bahsedin. TEKLİF İSTE